BluPerformance: Liebherr iekārtu jaunākā paaudze

 

1
 

 

 

 

 
 
Nesen Berlīnē pasaules vadošajā plaša patēriņa elektronikas un sadzīves tehnikas tirdzniecības izstādē IFA tika pacelts slepenības plīvurs, kas klāja jauno Liebherr BluePerformance iekārtu sēriju. BluePerformance modeļi ir pilnīgi novatoriskas brīvi stāvošas aukstumiekārtas, kuras piedāvā lielāku dzesēšanas jaudu, augstāku energoefektivitāti, uzlabotu dzesēšanas izpildījumu, klusāku darbību, augstākās klases dizainu un vairāk ikdienas ērtību. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu BluPerformance pārsteidzošo modeļu klāsta priekšrocībām.
 
Viens nu skaidrs: BluePerformance izraisīs revolūciju ledusskapju un saldētavu tirgū! Un šī novatoriskā jaunākās paaudzes iekārta ar tās daudzām jaunajām un uzlabotajām funkcijām neatstās vienaldzīgu nevienu un noteikti iedvesmos Jūs! Bet, par visu pēc kārtas ...

Visas BluPerformance iekārtas ir īpaši energoefektīvas - A+++ klase vai A+++/- 20%. Modeļi, kuru energoefektivitātes klase ir A+++/-20%, faktiski pārsniedz augstākās energoefektivitātes klases A+++ slieksni vēl par 20%! BluePerformance uzrāda arī jaunu dimensiju attiecībā uz pārtikas svaiguma un kvalitātes saglabāšanu. Ar augstākās kvalitātes materiāliem, perfekto izpildījumu līdz vissmalkākajām detaļām, ar īpašām ērtībām un precīzo skārienjūtīgo elektroniku šīs inovatīvās iekārtas neiziet ne uz kādiem kompromisiem nevienā jautājumā. Visa dzesēšanas tehnoloģija ir kompakti integrēta ierīces pamatnē, tādējādi atbrīvojot vairāk vietas pārtikas produktu uzglabāšanai. Cokolā iebūvētā saldēšanas tehnoloģija un speciāli uzstādītie kompresori ļauj BluPerformance modeļiem būt īpaši klusiem darbības laikā. Pēc izvēles ir pieejama SmartDeviceBox sistēma, kas ļauj viegli pieslēgt attiecīgās iekārtas “gudrās mājas” tīklam, izmantojot WLAN. Tādā veidā BluPerformance ledusskapjus un saldētavas var ērti pārvaldīt no mobilajām ierīcēm, un tas nozīmē - lielāku drošību, pakalpojumus un ērtības arī tad, ja neesat klāt.

 

Biofresh safe  BioFresh: produkti saglabājas svaigi daudz ilgāk

 
BluePerformance BioFresh iekārtu paaudze nāk ar ievērojami lielākām BioFresh atvilktnēm. Premium BioFresh iekārtās katrā nodalījumā, izmantojot mitruma vadības paneli, var uzstādīt HydroSafe režīmu (ar augstāku mitruma līmeni) vai DrySafe režīmu (ar zemāku mitruma līmeni). Izgaismotās BioFresh atvilktnes ir pilnībā izvelkamas, tās var atvērt un aizvērt bez piepūles (pat tad, ja tās ir piekrautas), kā arī tās var izņemt, ja nepieciešams. Premium iekārtu BioFresh atvilktnes ir aprīkotas ar pašievilkšanās sistēmu un saudzīgās aizvēršanās mehānismu. Iebūvētais LED apgaismojums, kas atrodas BioFresh atdalošajā plāksnē, nodrošina perfektu atvilktnes apgaismojumu.
 

 

 

 

 

 

 


 Untitled Kopējā dizains un iekārtas iekšpuse

Projektējot iekārtas, mēs vadāmies pēc klasiskā principa: "dizains seko funkcijai". Tā mērķis ir panākt, lai mūsu slēptās, īpaši efektīvās saldēšanas tehnoloģijas būtu sajūtamas caur ārējo, kopējo dizainu. Vienmēr aktuālais HardLine dizains ar skaidrajām un minimālajām līnijām nodrošina to, ka šīs iekārtas ir vizuāls šedevrs jebkurā virtuvē vai dzīvojamā vidē. Jaunais, integrētais durvju eņģu stiprinājums pasvītro strikto augstākās klases dizainu, un ergonomiskas formas rokturi lieliski piestāv jaunajām HardLine durvīm. Ērtu un vieglu durvju atvēršanu nodrošina rokturī iebūvētais atvēršanas mehānisms.

 

Interjers piedāvā VarioSafe sistēmu - ideālu uzglabāšanas risinājumu mazākām pārtikas precēm, dažādiem iepakojumiem, trauciņiem un burkām - un augstākās kvalitātes GlassLine aprīkojums atvieglo skaidru un kārtīgu uzglabātās pārtikas pārskatāmību. LED griestu apgaismojums nodrošina viendabīgu apgaismojumu visā iekārtā.

Premium BioFresh modeļos BioFresh nodalījuma plāksnē ir integrēts LED apgaismojums, kas apgaismo aizmugurējo sienu, tādējādi interjers tiek perfekti izgaismots un uzlabojas produktu pārskatāmība.

 

Optimālai redzamībai saldētavas atvilktnēs gaisma nāk no augšas, kur LED apgaismojums iebūvēts zem ledusskapja nodalījuma durvīm. Tā kā saldēšanas tehnoloģijas atrodas iekārtas pamatnē, nav nepieciešamības pēc kondensatora ledusskapja aizmugurē. Transportēšanas rokturi ir iebūvēti iekārtas augšdaļā (aizmugurē), lai to varētu vieglāk izkustināt un pārvietot.

 liebherr bluperformance display

 


 
BLU DISPLAY

Elektronikas koncepcija

 
Jaunie Premium klases ledusskapji-saldētavas nāk ar durvīs iebūvētu augstas izšķirtspējas 7-collu skārienjutīgo displeju. Elektroniskā vadības sistēma ar savām daudzām iepriekš iestatītajām programmām un neticami vieglo lietošanu piedāvā maksimālas ērtības ikdienas dzīvē. Ir iespējams viegli piekļūt pie informācijas, pie enerģijas taupīšanas padomiem un pie pārtikas uzglabāšanas ieteikumiem. Ja nepieciešama tūlītēja piekļuve, var vienlaicīgi uzstādīt un izsaukt uz ekrāna līdz sešām iekārtas funkcijām.

Caur vadības sistēmu var aktivēt papildus funkcijas, lai samazinātu enerģijas patēriņu. Piemēram: EnergySaver programma nedaudz palielina iepriekš iestatīto temperatūru, savukārt, Holiday (svētku) programma ilgstošas prombūtnes laikā paaugstina temperatūru ledusskapja nodalījumā līdz 15°C, vienlaicīgi saglabājot nemainīgu temperatūru saldētavā.

 

 


Liebherr Smart Device Box Fridge

SmartDeviceBox

   Liebherr’s SmartDeviceBox sistēma – tas ir inteliģents un ērts risinājums iekārtu pieslēgšanai tīklam. Tā nodrošina piekļuvi pie trim sistēmām: SmartHomePlus, SafetyPlus un ServicePlus. Liebherr šīs sistēmas izmanto, lai sniegtu lielāku drošību, pakalpojumu pieejamību un ērtības. Kā papildus piederums pieejamais SmartDeviceBox ļauj viegli un droši pārvaldīt ar viedierīcēm saderīgos ledusskapjus no mobilajām ierīcēm. SmartDeviceBox sistēmu var izmantot, lai apskatītu dzesēšanas iekārtas statusu un trauksmes ziņojumus, kā arī lai konfigurētu iestatījumus. Liebherr BluPerformance modeļiem ir īpaša iezīme – tīklam var pievienot nevis tikai dažus noteiktus modeļus, bet gan ir iespējams aprīkot ar SmartDeviceBox pilnīgi visus 66 BluePerformance sērijas modeļus. Papildus informāciju varat meklēt internetā: www.smartdevice.liebherr.com

Video

 

 

 

 

 

 

 


 
Liebherr filterAktivētās ogles filtrs

 

Visos BluePerformance ledusskapjos PowerCooling ventilatora korpusā ir iebūvēts FreshAir aktivētās ogles filtrs. Tas attīra cirkulējošo gaisu un ātri neitralizē smaržas, lai nodrošinātu optimālu gaisa kvalitāti. Elektroniskais vadības panelis ir aprīkots ar ērtu atgādinājuma funkciju, kas norāda, kad filtru nepieciešams nomainīt.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 Ir visi iemesli tam, lai Jūs būtu sajūsmā par Liebherr jaunajiem BluePerformance ledusskapjiem un saldētavām - tie ir absolūti reibinoši pārsteidzoši!

BLU Performance bilžu gallerija!