BioFresh 4
          

     

 BioFresh

  Pateicoties BioFresh tehnoloģijai pārtika paliek svaiga daudz ilgāk. Ja pārtikas produkti tiek uzglabāti precīzā temperatūrā tuvu 0°C un pareizā mitruma līmenī, tie daudz ilgāk saglabā vērtīgās uzturvielas, tādas kā vitamīni un minerāli, salīdzinot ar uzglabāšanu parastajā ledusskapja nodalījumā.
Video

                                            

             

NoFrost Bottomfre Comf
             

     

 NoFrost

  Izmantojot mūsdienīgu un profesionālu tehnoloģiju, Liebherr saldēšanas iekārtas ar NoFrost sistēmu nodrošina ilgstošu sasaldēto produktu uzglabāšanu. Sasaldēšana tiek veikta ar cirkulējoša, atdzesēta gaisa palīdzību un liekā mitruma izvadīšanu. Pateicoties tam, saldētavā neveidojas ledus, bet sasaldētie pārtikas produkti nepārklājas ar sarmu. NoFrost sistēma padara saldētavas atkausēšanu par pagātni.
Video

 

DuoCooling BluP BC

 

 DuoCooling

  Pateicoties divu neatkarīgu aukstuma kontūru pieejamībai, sistēma DuoCooling ļauj precīzi ieregulēt temperatūru ledusskapja un saldētavas kamerās, kombinētajās iekārtās. Līdz ar to, nenotiek gaisa apmaiņa starp šīm kamerām. Tas pasargā no smaržu pārvietošanās un aptur, uzglabāto pārtiku, no izžūšanas.
Video
 

 

IceMaker 60cm Standger 01

 

IceMaker ar pastāvīgu ūdens pieslēgumu

  IceMaker ar pastāvīgu ūdens pieslēgumu (3/4") vienmēr nodrošinās jūs ar nepieciešamo, augstākās kvalitātes, ledus gabaliņu daudzumu. Atkarībā no modeļa, saražotā ledus daudzums ir līdz pat 1.5 kg/24 h. Jūsu, iedomātajam, vēsajam dzērienam  vai grandiozai ballītei- ledus krājumi, divos izvelkamos konteineros, pietiks visiem.

 

SoftTelescopic BluP 01

 

Atviltnes uz teleskopiskām sliedēm

  Atviltnes ir viegli pārvietojamas pa teleskopiskām sliedēm un ir ērti izņemamas, ja durvis atvērtas 90° leņķī.
Video
 

 

BioFreshPlus

 

BioFresh-Plus

  BioFresh-Plus zona ar pašai savu, atsevišķu, elektronisko kontroles sistēmu sniedz iespējas pielāgot uzglabāšanas apstākļus dažādiem produktiem. Kad tiek uzglabātas zivis vai jūras produkti, temperatūru, augšējā nodalījumā, var pazemināt uz -2°C. Šeit ar izvēlētu DrySafe uzstādījumu, zivis un jūras produkti ilgāk saglabāsies svaigi. Vienlaicīgi HydroSafe zonā var uzglabāt tropiskos augļus +6°C temperatūrā un pie augstāka gaisa mitruma līmeņa.
Video

 

SoftSystem BluP P 01

 

SoftSystem aizvēršanas mehānisms

 Integrētais SoftSystem (mīkstā sistēma) mehānisms amortizē durvju aizvēršanu pat tad, ja plaukti durvīs ir pilnībā piekrauti. Tas nodrošina sauszīgu durvju atvēršanos un novērš pudeļu un pārtikas izkrišanu no durvīm. Durvis automātiski aizveras no aptuveni 30° atvēršanas leņķa.
Video

 

 

LED 08

 

 LED apgaismojums

 Energoefektīvs apgaismojums, kuram nav nepieciešama apkope: LED spuldzes ar ilgu kalpošanas mūžu nodrošina perfektu iekārtas interjera apgaismošanu. LED spuldzes izstaro tikai ļoti nedaudz siltuma, tādējādi nodrošinot optimālus svaigas pārtikas uzglabāšanas apstākļus. Izsmalcinātais, iebūvētais apgaismojuma dizains nodrošina to, lai iekārtā visa vieta tiktu maksimāli izmantota (tas nekādi neietekmē iekārtas neto ietilpību).

 

SmartFrost Freezer Stand

 

SmartFrost

 Izmantojot SmartFrost tehnoloģiju, uz saldētavas iekšējām sienām un uz sasaldētajiem produktiem, sarma veidojas ievērojami mazāk. Šī tehnoloģija ļauj palielināt atkausēšanas intervālus saldēšanas kamerā. Gludās iekšējās sienas ir viegli kopjamas. SmartFrost nodrošina elastīgāku uzglabāšanas telpu ar lielāku jaudu, uzlabojot enerģijas patēriņu par zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Video

 

 

liebherr smartsteel

 

SmartSteel

 SmartSteel būtiski samazina pirkstu nospiedumu pamanāmību. Nerūsējošā tērauda apdare ļauj SmartSteel virsmas viegli notīrīt, un tās kļūst noturīgākas pret skrāpējumiem.

 

 

liebherr frostsafe

 

 FrostSafe

 Izvelkamie konteineri FrostSafe izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un slēgtu konstrukciju. Pateicoties tam, pie atvērtām durvīm, slēgtajās lādēs ilgāk saglabājas aukstums. Atviltnes caurspīdīgā priekšpuse nodrošina optimālu sasaldēto produktu pārskatāmību. GNP sērijas modeļiem konteineru platums sastāda 70 cm, tie ir viegli izvelkami, jo novietoti uz teleskopiskām sliedēm.

 

 

liebherr powercooling

 

PowerCooling sistēma

  Jaudīgā PowerCooling sistēma nodrošina ātru svaigo produktu atdzesēšanu un uztur vienmērīgu temperatūru ledusskapja nodalījumā. Ja ledusskapja durvis ir atvērtas, iebūvētais kontaktu slēdzis nodrošina automātisku ventilātora izslēgšanos.

 

liebherr stopfrost

 

StopFrost

  Inovatīvā StopFrost sistēma piedāvā divas būtiskas priekšrocības: pirmkārt, tā samazina sarmas rašanos uz saldēšanas kameras sienām un glabājamiem produktiem, un otrkārt, tā ļauj ievērojami retāk veikt iekārtas atkausēšanu. Turklāt, pie vāka atvēršanas un aizvēršanas, pateicoties StopFrost sistēmai, lādē nerodas vakums. Pateicoties tam, lādes vāku var atvērt bez piepūles.
Video
 

 

liebherr superfrost

 

Automātiskā SuperFrost funkcija

  Vienkāršu un energoefektīvu pārtikas sasaldēšanu nodrošina automātiskā SuperFrost funkcija. Tā ātri pazemina temperatūru līdz -32°C, radot tādu aukstuma līmeni, kāds nepieciešams, lai sasaldēšanas laikā saglabātu vitamīnus. Tiklīdz pārtika ir pilnībā sasalusi, vai vēlākais pēc 65 stundām, automātiskā SuperFrost funkcija izslēdzas un iekārta atgriežas normālajā darbības režīmā, tādejādi taupot enerģiju.

 

UWT 1682 TipOpen

 

TipOpen tehnoloģija

 Inovatīvā tehnoloģija TipOpen- pietiek ar, samērā, vieglu pieskārienu stiklotajām durvīm, lai tās pavērtos par 7cm. Ja 3 sekunžu laikā durvis netiek pilnībā atvērtas, tad SoftSystem vienmērīgi un bez skaņas aizver durvis, lai samazinātu siltuma nokļūšanu vīna skapī.
Video

 

 

liebherr glassline

 

GlassLine interjers

  GlassLine sērija ir izgatavota no neplīstoša stikla, kas ledusskapja iekšienē rada unikālu skatu. Elegantie GlassLine plaukti neplīst, ir noturīgi pret skrāpējumiem un ir viegli kopjami. Nerūsējošā tērauda maliņas harmoniski papildina kopējo dizainu. Īpaši ērta lietošanai ir parvietojamais pusplaukts. 
Video

 

liebherr variospace

 

VarioSpace

  Visiem ledusskapjiem ar NoFrost un SmartFrost atvilktnes un zem tām esošos stikla plauktus var ērti izņemt, lai izveidotu VarioSpace zonu (vietu lielajiem iepakojumiem). Tas ir praktisks veids, kā izbrīvēt papildus vietu un kā sasaldēt liela izmēra pārtiku. Atvilktnes atdures neļauj tām izgāzties.
 

 

HomeDialog 2012

 

HomeDialog

  HomeDialog sistēma ļauj, ar PremiumPlus elektroniskās vadības displeja funkciju palīdzību, vadīt citas ierīces, kuras, piemēram, ir uzstādītas pagrabā. Visi, svienoto iekārtu, rādītāji tiek atspoguļoti galvenā ledusskapja displejā, kur tos var viegli kontrolēt un mainīt.
Video